עמוד הבית > Boost

Boost

לחזק את נקודת התורפה- ליווי עסקי קצר וממוקד.

גיבורי על יש כנראה רק בסרטים ואפילו להם יש נקודות יותר חלשות.. זו דרכו של עולם. העסק שלכם עובד ואתם מצליחים לייצר פרנסה סבירה, הלקוחות מגיעים ומקבלים שירות טוב ומשנה לשנה המספרים משתפרים. בואו נהיה לרגע כנים, מה החוליה החלשה בעסק שלכם ? זו שאם תחזקו אותה תצליחו להמריא באמת ולהגיע לרווחה כלכלית, לפתח את עצמכם ולהפסיק לרדוף אחרי הזנב של עצמכם. יתכן ואתם אנשי שיווק מצויינים, מוכרים טוב אבל לא מצליחים לשלוט על נושאי הכספים או שאולי אתם אנשי כספים מחושבים אך לא מצליחים ליצור שגרות ניהול ושיווק מסודרות.. אנחנו כאן כדי לתת לכם את המענה המדוייק לנקודת החולשה שלכם . איך מתחילים ? הכי תכל'ס, בוחרים את המוצר המתאים לכם, ממלאים את הפרטים ושולחים.. עוד לפני שתגידו לעצמכם "מעניין מה יקרה עכשיו ? " כבר נתקשר..

מה נעשה בשבילכם?

כבעלי עסק קטן, אתם נדרשים לשלוט בעשרות תהליכים ומיומנויות שונות. לנהל את הכספים, להוביל את השיווק ולמכור, כמעט אפשר לשכוח שהגעתם לעסק כאנשי מקצוע. אנחנו כאן כדי להשלים את היכולות שלכם, לחזק במקום שבו אתם זקוקים למעט ידע או מעוניינים לבנות תהליך עבודה שיאפשר לכם להתרכז במה שחשוב באמת. אתם רק צריכים להגדיר ואנחנו נתאים במדוייק את המוצר שמתאים לצורך שלכם.

הנסיון שלנו - ההצלחה שלך!

מעל 1000 יזמים ובעלי עסקים שליוינו, מאות תוכניות עסקיות ומערכי שיווק ומכירות, אלפי פגישות עם בנקים וקבצי תמחיר ותזרים מזומנים.הנסיון שלנו כולל עבודה עם מאות חנויות ואולמות תצוגה, בעלי מקצועות חופשיים, יבואנים וסיטונאים, יצרנים קטנים, מיזמים עם רעיון ועד עסקים עם עשרות שנות נסיון. מעל אלף עסקים שכל אחד מהם יחיד ומיוחד בדרכו. כל הנסיון הזה, הידע המקצועי שצברנו, התובנות וחוכמת החיים שרכשנו בעמל ורב מיועד אך רק למטרה אחת – לזקק את היכולות שלנו כאנשי מקצוע ובני אדם ולתת לכם שרות מדוייק וקשוב ככל האפשר.

:בואו לדבר איתנו

1
שלום, תודה שפנית לקומפאס ליווי עסקי.
תשלח את הודעתך ונשמח לענות לך בהקדם.
Powered by