עמוד הבית > Start

Start

מקימים עסק חדש? אנחנו אתכם מהרגע הראשון.

החלטתם להפוך לעצמאים ולפתוח עסק חדש משלכם, באמת הגיע הזמן. אין שום סיבה שמישהו אחר יפיק את כל התועלת מהמקצועיות וההשקעה שלכם. אתם שואלים את עצמכם - מאיפה מתחילים ? כמה נכון להשקיע בשלב הראשון ועל מה להוציא את הכסף ? איך ניגשים למהלך הכי חשוב בקריירה שלכם ? אין שום ספק , הקמה של עסק קטן כגדול מורכב מפעולות רבות הקשורות למוצר או השירות שתמכרו ולמהלכים רבים אחרים שתדרשו לעשות - בירוקרטיה וכספים ,שיווק ומכירות , שרות וחווית לקוח ועוד..ועוד.. אנחנו כאן כדי ללוות אתכם מהרגע הראשון- למפות עבורכם את הפעולות הנדרשות, להגדיר יחד את התקציב והמטרות ולהתקדם צעד אחר צעד לפתיחת העסק החדש שלכם. בין אם אתם בתהליך חשיבה, או שאתם כבר בתנועה, דברו איתנו ונלווה אתכם כל הדרך להצלחה.

מה נעשה בשבילך?

אם החלטתם להפוך לעצמאיים, אולי אתם עדיין מתלבטים, יש חשיבות עצומה לגורם הראשון שתפגשו במעלה הדרך. שילוב של תעוזה ואחריות , נסיון חיים וחשיבה מקורית , אופקים רחבים והיכרות עמוקה עם מגוון רחב של תחומים. את כל אלו נרתום לקשר ביננו החל מהרגע הראשון וניקח אתכם צעד אחרי צעד למימוש החזון שלכם . ניצחון בכל מרתון מוכרע על קו הזינוק!

הנסיון שלנו - ההצלחה שלך!

מעל 1000 יזמים ובעלי עסקים שליוינו, מאות תוכניות עסקיות ומערכי שיווק ומכירות, אלפי פגישות עם בנקים וקבצי תמחיר ותזרים מזומנים.הנסיון שלנו כולל עבודה עם מאות חנויות ואולמות תצוגה, בעלי מקצועות חופשיים, יבואנים וסיטונאים, יצרנים קטנים, מיזמים עם רעיון ועד עסקים עם עשרות שנות נסיון. מעל אלף עסקים שכל אחד מהם יחיד ומיוחד בדרכו. כל הנסיון הזה, הידע המקצועי שצברנו, התובנות וחוכמת החיים שרכשנו בעמל ורב מיועד אך רק למטרה אחת – לזקק את היכולות שלנו כאנשי מקצוע ובני אדם ולתת לכם שרות מדוייק וקשוב ככל האפשר.

:בואו לדבר איתנו

1
שלום, תודה שפנית לקומפאס ליווי עסקי.
תשלח את הודעתך ונשמח לענות לך בהקדם.
Powered by