עמוד הבית > Target

Target

לעלות על מסלול ההצלחה- ליווי למרחקים ארוכים.

יום רודף יום, שנה מסתיימת ואחת חדשה מתחילה ואתם צוברים ותק ונסיון. האם אתם מתגלגלים ? שורדים ? מתנהלים ? עד כמה אתם מתכננים ושולטים במציאות של העסק שלכם ? מחקרים מראים ש92% מזמן מנהלים מוקדש לשוטף וכיבוי שריפות בעסק מה שמשאיר מעט מאד זמן לניהול מעקב ובקרה שלא לדבר על פיתוח. את התוצאה הסופית אתם מכירים – שגרה שוחקת ותחושה .. שאתם מבוזבזים בעסק שלכם. תתפלאו כמה פשוט לשנות את המצב , את היסודות כבר הנחתם ועכשיו כל מה שנשאר הוא, להקצות קצת יותר זמן לניהול ( תאמינו לנו, חלק מהשריפות יכבו מעצמן) וליצור דרך חדשה,מובנית,ממוקדת ותכליתית שמכוונת למטרה אחת – לשפר את העסק שלכם . למה אנחנו ? כי ריצה למרחקים ארוכים היא בטבע שלנו, אנחנו תכליתיים ומוכוונים תוצאות אך מספיק מנוסים כדי להבין שתהליכים אמיתיים לוקחים זמן, אנחנו מבינים את המקום שלנו כמלווים עסקיים אך לא פוחדים לקחת אחריות על הנעת והצלחת התהליך .. וחוץ מזה, מי לא צריך שותף אמיתי לדרך? איך מתחילים ? בואו נתחיל בקפה ומשם נקדם את הדברים ..

מה נעשה בשבילכם?

אנחנו הראשונים להבין ולהעריך עד כמה מורכב לנהל ולקדם את העסק שלכם לאורך זמן, לתחזק שיגרה מבורכת שמפרנסת אתכם ומפסקת לכם מקום ללכת אליו כל בוקר. אבל רגע, לא מגיע לכם הרבה יותר מזה ? מה עם מימוש עצמי אמיתי ? התפתחות מקצועית? רווחים שיוצרים רווחה כלכלית ? כאן בדיוק אנחנו יכולים לסייע לכם, לייצר את הערך המוסף שהופך עסק טוב לעסק מצטיין, לנהל עבורכם ואתכם תוכניות עבודה והתקדמות, להחליט ולקדם תוכניות שיפור ופיתוח מוצרים חדשים.בואו נעשה יחד את הצעד הראשון..

הנסיון שלנו - ההצלחה שלך!

מעל 1000 יזמים ובעלי עסקים שליוינו, מאות תוכניות עסקיות ומערכי שיווק ומכירות, אלפי פגישות עם בנקים וקבצי תמחיר ותזרים מזומנים.הנסיון שלנו כולל עבודה עם מאות חנויות ואולמות תצוגה, בעלי מקצועות חופשיים, יבואנים וסיטונאים, יצרנים קטנים, מיזמים עם רעיון ועד עסקים עם עשרות שנות נסיון. מעל אלף עסקים שכל אחד מהם יחיד ומיוחד בדרכו. כל הנסיון הזה, הידע המקצועי שצברנו, התובנות וחוכמת החיים שרכשנו בעמל ורב מיועד אך רק למטרה אחת – לזקק את היכולות שלנו כאנשי מקצוע ובני אדם ולתת לכם שרות מדוייק וקשוב ככל האפשר.

:בואו לדבר איתנו

1
שלום, תודה שפנית לקומפאס ליווי עסקי.
תשלח את הודעתך ונשמח לענות לך בהקדם.
Powered by