צוות Compass

עפר לנדוי

מנהל מקצועי ומלווה עסקי ראשי

עוסק בליווי עסקי כבר מעל 12 שנים . מתמחה בהקמת עסקים חדשים ובהקמת וניהול מערכי שיווק ומכירות בעסקים קטנים ובינוניים . בעל ניסיון בליווי של מעל 1000 עסקים בהצלחה ומחבר הספר “מכונת השיווק הבלתי ניתנת לעצירה” שיצא לאור בשנת 2017 וזוכה להצלחה גדולה בחנויות.

יוליה ג'אק פלוטקין

מנכ"לית ומלווה עסקית בכירה

בעלת תואר שני בניהול טכנולוגיה, מנתחת מערכות ומנהלת פרויקטים בעלת נסיון רב בפרויקטים מורכבים בתחום מערכות מידע. בעלת שני גני ילדים מצליחים בראשון לציון ומלווה עסקית מאז 2016. מביאה לעולם העסקי את החיבור לבין הנתונים לבין הנשמה. מתמחה בניהול 360 מעלות של עסקי שירות מקצועיים, יצרני בוטיק וחנויות פרטיות.

איל בלכמן

מלווה שיווקי בכיר

איל בלכמן , עם נסיון של מעל 20 שנה במשרדי הפרסום הגדולים במדינה ותפקיד אחרון כסמנכ”ל לקוחות בכיר בגיתם. עם רקע של ניהול תקציבי ענק לגופים כמו שופרסל ,בנק הפועלים ומפעל הפיס והובלה של תהליכי מיתוג ושיווק של חברות ומותגים מובילים שזכו להצלחה גדולה ולפרסים בתחרויות בינלאומיות. איל הוא שחקן חיזוק משמעותי בצוות שלנו והשותף שלכם לתהליך מיתוג לעסק, ניהול המוניטין שלכם כאנשי מקצוע או בניית תוכנית שיווק מנצחת. “המעבר ללווי של עסקים קטנים דורש יצירתיות ומבוסס מאד על הקשר האנושי ובעל\ת העסק ומאפויין ביכולת ליצור שינויים מהירים , כיף לעבוד ישירות מול האנשים שעושים את המלאכה, כפי שקורה בעסק קטן ” אומר איל .

גוסטבו באריל

מעצב פנים - מנהל תחום מעבר משרדים וחללים

עוסק מאז 2012 בבעיצוב פנים מסחרי אחרי שסיים בהצטיינות יתרה את לימודיו. אחרי שנות נסיון רבות בניהול פרוייקטים מורכבים בעולם העסקי מיטיב גוסטבו לשלם בין העולם העסקי לעיצובי ובמסגרת זו פיתח את שיטת design to budget לתכנון, עיצוב ותקצוב פרויקטים ליזמים ובעלי עסקים

אמיר פרידברג

מנהל תחום גיוס אשראי לעסקי

בעל נסיון מעל ל- 30 שנות ניסיון בתחומי הפיננסים. כמי ששימש בתפקידים בכירים במערכת הבנקאית, בחברות פרטיות וכדירקטור בגופים גדולים, פיתח אמיר יכולות גבוהות ומקצועיות בעבודה מול מערכת בנקאית וגיוס אשראי מהקרנות השונות. אמיר גייס בשנים האחרונות הלוואות למאות עסקים קטנים ובינוניים ופועל  להתאמה מיטבית של ההלוואה לצרכי העסק.

רעות שפיגלמן

רפרנטית לקוחות - שיווק ופיתוח עסקי

בעלת ניסיון עשיר בכתיבה לעיתון כלכליסט, רקע אקדמי בראיית חשבון וכלכלה, לימודי משחק – ומקדמת כיום מיזם משלה בתחום ה social-networking. רעות מלווה את לקוחות Compass בתכל’ס של הפעילות השיווקית ועושה את זה מעו..ללה.

עפר לנדוי

מנהל מקצועי ומלווה עסקי ראשי

יוליה ג'אק פלוטקין

מנכ"לית ומלווה עסקית בכירה

איל בלכמן

מלווה שיווקי בכיר

גוסטבו באריל

מעצב פנים - מנהל תחום מעבר משרדים וחללים

אמיר פרידברג

מנהל תחום גיוס אשראי לעסקי

רעות שפיגלמן

רפרנטית לקוחות - שיווק ופיתוח עסקי

בואו לדבר איתנו:

1
שלום, תודה שפנית לקומפאס ליווי עסקי.
תשלח את הודעתך ונשמח לענות לך בהקדם.
Powered by